zalando kosmetyki

Zalando planuje uruchomić sprzedaż kosmetyków!

Zalando kosmetyki – nowe produkty już od następnego roku!

Jeśli miałaś lub miałeś już okazję zamawiać ubrania z Zalando, to z pewnością wiesz, że asortyment tego sklepu jest bardzo bogaty. Każdy może tam znaleźć coś odpowiedniego. Jedyną rzeczą, jakiej brakuje, a raczej brakowało, są kosmetyki. Sklep internetowy Zalando postanowił więc temu zaradzić i od 2018 roku planuje uruchomić strefę beauty. W ofercie Zalando kosmetyki znajdziemy same najlepsze kosmetyczne kąski!

Kosmetyki na Zalando od 2018 roku, ale…

No właśnie, tutaj pojawia się niestety małe “ale”. Wszystko ładnie, pięknie, ale jak na razie sklep postanowił uruchomić od następnego roku sprzedaż kosmetyków tylko w Niemczech w ramach pilotażowego testu. W ofercie maja się znaleźć kosmetyki nowych marek, jak i tych znanych już ze stałej oferty Zalando.

Team Zalando ujawnił również, że planują nawiązać współpracę z Beauty Concept Store w Berlinie, aby w ten sposób stworzyć zarówno sprzedaż online, jak i offline. Sklep stacjonarny będzie również pełnił funkcję promowania nowych, kosmetycznych kolekcji oraz ma zapewnić ciekawe szkolenia i warsztaty. Wszystko to ma na celu lepsze poznanie gustu swoich klientów.

Co myślicie o takim pomyśle? Według nas to bardzo zachęcająca nowina. Nie możemy się już doczekać wyników eksperymentu. Oby Zalando kosmetyki były jak najszybciej dostępne w Polsce! Życzymy powodzenia!

TOP