4F: prezentacja kolekcji na sezon SS17

4F to jedna z nielicznych polskich marek, które z powodzeniem konkurują na arenie mody sportowej z takimi gigantami jak Adidas czy Nike. Ciekawe kroje, charakterystyczna paleta barw i oryginalne wzornictwo od lat wyróżniają kolekcje marki i sprawiają, że nawet nie widząc logo z łatwością można je rozpoznać.

materiały prasowe

„Sportowa kolekcja damska to monochromatyczne melanżowe zestawy z kolorystycznymi akcentami żółtego neonu i niebieskiego, czego przykładem są dziewczęce allovery oraz dresowe komplety. Ubrania biegowe to połączeniem mody i sportu, z dominacją dopasowanych kształtów i cięć podkreślających sylwetkę, błyszczących nadruków, a także tkanin opalizujących”, wylicza Marzena Starzec, Dyrektor Kolekcji 4F.

materiały prasowe

Baza w stonowanych odcieniach i do tego mocne kolorystyczne akcenty – do tego marka nas już przyzwyczaiła. Okazuje się jednak, że obok linii sportowej z łatwością skomponujecie fajne, streetwearowe stylizacje na co dzień. I to ta część kolekcji najbardziej nas zachwyciła.

materiały prasowe

“Lekko, przewiewnie, wygodnie – tak ma się czuć użytkownik nowej kolekcji wiosna/lato 2017 marki 4F. Sport wszedł już do mody na stałe, a i moda na stałe zagościła w sporcie. Dziś osoby aktywne nie rezygnują ani z wygody ani z modnego wzornictwa, a zadaniem marek sportowych jest łączyć te dwa elementy. Myślę, że jako marka 4F mamy w tym doświadczenie, bo wiemy że dziś ubiór i akcesoria sportowe stały się już elementami codziennego stylu”, podsumowuje Ranita Sobańska, Dyrektor Kreatywna marki 4F.

[koc_offers brand=”nike-performance” posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”odziez-sportowa”]

TOP