Deko eko (kolaż redakcja, materiały pinterest.com: deko eko)

Deko eko – tam kupisz biżuterię i inne cuda zrobione… ze śmieci!

Recycling jest ważny i nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Jednak śmieciom można dać drugie życie na wiele sposobów, o czym możemy przekonać się odwiedzając platformę Deko eko. Zrzesza ona artystów i rzemieślników, którzy tworzą dzieła sztuki z przetworzonych śmieci!

Rozwój Deko eko

Platforma powstałą 4 lata temu i musiała zmierzyć się z silną konkurencją ze strony sklepów sprzedających nowe produkty. Jak wspomniała założycielka sklepu internetowego, Agata Frankiewicz – nie było łatwo przekonać klientów indywidualnych do kupowania rzeczy z przetworzonych śmieci, dodatkowo w cenie często wyższej niż ogólnodostępne produkty z sieciówek. Niemniej ręcznie robiona biżuteria czy akcesoria, w końcu znalazły swoją grupę odbiorców. Obecnie sklep skupia się przede wszystkim na współpracy z firmami na zasadach B2B.

Biżuteria Deko Eko (kolaż redakcja, materiały pinterest.com/dekoeko)
Biżuteria Deko Eko (kolaż redakcja, materiały pinterest.com/dekoeko)

Doradzamy firmom, jakie odpady mogą twórczo wykorzystywać na różnego rodzaju cele – edukacyjne, promocyjne czy społeczne. Dzięki platformie B2C mamy dostęp do ponad 250 projektantów, a wśród nich jest już kilkunastu takich, z którymi prowadzimy stałe projekty. Wspólnie wymyślamy pomysły dla firm, testujemy materiały, robimy prototypy – mówi Agata Frankiewicz w rozmowie z INN:Poland

Ogromną popularnością cieszą się torby zakupowe ze starych banerów reklamowych, czy breloczki wykonane np. z przerobionych starych telefonów, a wśród klientów możemy znaleźć takich gigantów jak Orange, IKEA czy McDonald’s. Dzięki szybkiemu rozwojowi platformy B2B, Deko eko może także rozwijać się dla klientów indywidualnych, dzięki czemu my również możemy się cieszyć niezwykłymi produktami, jakie znaleźć można na Decoeco.com.

Źródło: http://innpoland.pl

TOP